DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 800-1 100 EUR/m-c
  • Firma: GSU INTER-WORK sp. z o.o
  • Kontakt: Nel Krężel
  • Telefon: +48 503 801 707; +48 517 677 303
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kelnerka

Agencja GSU INTER-WORK (cert. nr 10947) poszukuje dla jednego ze swoich klientów,
osób chętnych do pracy na stanowisku:
Kelnerka / kelner

Opis stanowiska

  • przygotowywanie sali przed posiłkami
  • obsługa restauracyjna gości (zbieranie zamówień, podawanie zamówień)
  • roznoszenie posiłków
  • pomoc w organizacji posiłków w ramach all inc.
Wymagania
– gotowość do podjęcia zatrudnienia w okresie od kwietnia do końca listopada 2023 r. – uwaga Studenci, mamy kilka wakatów przewidzianych na najwyższy sezon: czerwiec- wrzesień!
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
– nienaganna kultura osobista oraz umiejętność obsługi gości międzynarodowego pochodzenia na najwyższym poziomie
– gościnność, uśmiech, pozytywne nastawienie do pracy
Dodatkowo mile widziane
  • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
  • wykształcenie kierunkowe, dodatkowe kursy będą Twoim dodatkowym atutem
  • chęć przeżycia niezapomnianych chwil na magicznym Cyprze

    Co oferujemy?

    • legalną pracę u zaufanego pracodawcy, z Hotelem współpracujemy już od 2014 roku !
    • wynagrodzenie podstawowe: od 750 € d0 1000€ netto miesięcznie (w zależności od umiejętności i doświadczenia kandydata)
    • bonus / premia: od 100 € netto za każdy przepracowany miesiąc (wypłacane pod koniec kontraktu)
    • nieodpłatne zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych w części wydzielonej dla pracowników bezpośrednio w hotelu lub w domkach w pobliżu hotelu (300 m), każdy pokój jest wyposażony w łazienkę, klimatyzację, wi-fi, lodówkę.
    • pełne wyżywienie
    • nieodpłatne ubezpieczenie
    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i otoczeniu egzotycznej cypryjskiej kultury i przyrody gwarantujące niesamowite wspomnienia i nowe doświadczenia

    Z uwagi na pandemię koronawirusa na bieżąco monitorujemy sytuację na Cyprze. Na chwilę obecną nie ma żadnej oficjalnej informacji potwierdzającej zamknięcie branży hotelarsko gastronomicznej w sezonie lato 2023.  Na chwilę obecną Cypr wymaga certyfikatu covidowego,prosimy o monitorowanie aktualnych zasad przylotu na Cypr na stronie rządowej: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/cypr

    W przypadku wprowadzenia lock-down w Polsce lub na Cyprze, Agencja nie zwraca kosztu zakupu biletu lotniczego, w związku z tym prosimy o aplikowanie z rozwagą i świadomością dynamicznej sytuacji związanej z COVID-19.